Powered By Eat From Farms
1 pound Honey | 1 jar = $10.00 + $0.00 Assembly |
2 pound Honey | 1 jar = $18.75 + $0.00 Assembly |
12 oz. Whipped Honey | 1 jar = $15.00 + $0.00 Assembly |
12 oz. Cinnamon Whipped Honey | 1 jar = $15.00 + $0.00 Assembly |
16 oz. Maple Syrup | 1 bottle = $12.00 + $0.00 Assembly |
32 oz. Maple Syrup | 1 Bottle = $20.00 + $0.00 Assembly |
Locally produced honey and maple syrup, available in various sizes and flavors.